Dzień 8 listopada br. w DD "Senior+" to czas aktywności ciała i duszy. W domu ćwiczenia pod okiem fizjoterapeuty, a w Starogardzkim Centrum Kultury niepodległościowa lekcja historii Polski i malarstwa w towarzystwie artysty malarza Józefa Olszynki i terapeuty zajęciowego.

Pozdrawiamy i polecamy :)

Grupa seniorów z Dziennego Domu Senior+ pozujaca do zdjęcia  w Starogardzkim Parku Nowe Oblicze. Seniorzy ciepło ubrani w kurtki, czapki jesienno-zimowe uśmiechają się do zdęcia.

Seniorzy na wystawie malarskiej w Starogardzkim Domu Kultury. Słuchają pana Józefa Olszynki, który gestykulując opowiada o obrazach.

Czwórka seniorów prztglądająca się obrazom. Obok nich elegancko ubrany artysta malarz Józef Olszynka.

Seniorzy stoją zwróceniu ku Józefowi Olszynce, który opowiada o obrazach. Jeden z seniorów robi zdjęcie starogardzkiemu malarzowi.

Zdjęcie grupowe seniorów wraz z Józefem Olszynką w tle obrazy w galerii.

Fotografia ukazuje poranną gimnastykę seniorów. Seniorzy leżą na matach i unoszą nogi ku górze. Ćwiczenie prowadzi pracownik Dziennego Domu, który stoi obok swojej maty.

W dniu 7 listopada br. wizytą w Centrum Pomocy Dzieciom Uczestnicy Dziennego Domu "Senior +" rozpoczęli budowę Międzypokoleniowego Mostu.
Idea Centrum oraz klimat ciepła, spokoju i bezpieczeństwa były nie tylko miłym zaskoczeniem dla Seniorów, ale i okazją do refleksji dotyczącej odpowiedzialności za bezpieczeństwo i dobro dzieci.Seniorka obok baneru na którym jest kolorowe logo oraz napis Centrum Pomocy Dzieciom

Seniorzy w zdjęciu grupowym przy banerze Centrum Pomocy Dzieciom.

Księga z wpisem "Dla Centrum Pomocy Dzieciom Fundacja "Dajemy Dzieciom Siłę" z pozdrowieniami i życzeniami pogodnych uśmiechów od Uczestników i Pracowników Dziennego Domu "Senior+" w Starogardzie Gdańskim."