Dzienny Dom "Senior+” w Starogardzie Gdańskim ul. gen. Józefa Hallera 19a (b. KS Agro-Kociewie) zaprasza mieszkańców Starogardu Gdańskiego, w wieku od 60 lat, nieaktywnych zawodowo, na zajęcia w godz. 8.00 — 16.00 od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy).


NABÓR TRWA! MAMY TYLKO 30 MIEJSC! ZAJĘCIA ROZPOCZYNAMY 5 listopada 2018 r.

Dzienny Dom "Senior+":

  1. wzbogaca ofertę aktywnego spędzania wolnego czasu;
  2. sprzyja integracji społecznej środowiska seniorów (w tym rozwojowi działań samopomocowych);
  3. zapewnia dostosowaną do indywidualnych potrzeb pomoc wykwalifikowanych pracowników;
  4. wspiera rozwijanie własnych pasji;
  5. pozwala na wspólną realizację programu obejmującego szeroko
  6. pojętą aktywizację m. in. poprzez warsztaty zajęciowe, gimnastyki ogólnorozwojowe, zajęcia kulinarne, edukację z zakresu nowinek technologicznych, treningi pamięci oraz inne aktywności
    (w zależności od potrzeb, a także chęci uczestników).

Więcej informacji oraz wzór zgłoszenia na stronie www.mops.starogard.pl oraz w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starogardzie Gdańskim, al. Jana Pawła II 6. Zgłoszenia przyjmowane są w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej (wejście A) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 — 15.00.

STAROGARDZKI SENIORZE
BĄDŹ AKTYWNY!
Pobyt w Dziennym Domu "Senior+” związany jest z comiesięczną opłatą, której wysokość uzależniona jest od dochodu zainteresowanego Seniora (w 2018 r. może wynieść: od O zł do 96,80 zł miesięcznie) / zgodnie z Uchwałą Nr LIV/574/2018 Rady Miasta Starogard Gdański z dnia 28 czerwca 2018 r./
tel: 58-5624458
tel: 58-5612938

Plakat informacyjny naboru do Senior+. Na plakacie większość tekstu oraz logo MOPS, Miasta i Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. W tle umieszczono front budynku gdzie znajduje się Senior+.Druga część plakatu Senior+. Na plakacie tekst.