II Zaproszenie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie systemowej terapii rodzin w ramach projektu "STOP krzywdzeniu - RAZEM można więcej".

Przedmiotem zamówienia jest przedstawienie oferty na  przeprowadzenie terapii systemowej dla 2 rodzin z terenu Gminy Miejskiej Starogard Gdański  będących uczestnikami  projektu pt. "STOP krzywdzeniu - RAZEM można więcej" w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie”, współfinansowanego  z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Zamówienie obejmuje przeprowadzenie 8 spotkań z każdą rodziną.

Usługi systemowej terapii rodzin będą realizowane w okresie od sierpnia do listopada 2018 r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Starogardzie Gdańskim przy al. Jana Pawła II 6 – harmonogram zajęć zostanie ustalony z Wykonawcą.

Wymagania konieczne w stosunku do oferenta:

  1. Wykształcenie wyższe pedagogiczne, psychologiczne (wymagane CV),
  2. certyfikat  terapeuty systemowego (potwierdzone odpowiednim dokumentem - kserokopia),
  3. udokumentowane doświadczenie w pracy z rodzinami – referencje, rekomendacje.

Oferty można składać osobiście w Sekretariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starogardzie Gdańskim przy al. Jana Pawła II 6, I piętro, pokój nr 5, lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wysłać na adres: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Starogardzie Gdańskim przy al. Jana Pawła II 6, 83-200 Starogard Gdański.

do dnia 24.08.2018 do godz. 12.00

O wyborze oferty zawiadomimy telefonicznie lub mailowo.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje iż złożonych ofert, które nie zostaną wybrane, nie odsyła do oferenta.